Karolina Katolikus Egyetemi Szakkollégium (2012)

A szakkollégista lányok év eleji összeismerkedését és összerázódását segítettük játékos csapatépítő gyakorlatokkal, hogy jól induljon az új kollégiumi év. Egy ilyen csapatépítő nap az általános jókedven túl a kapcsolatok és egymás iránti bizalom mélyülését is mindig magával hozza. Lendületet és igazi közösségi éményt nyújt.

„Az egész közösség jól érezte magát a csapatépítés során, a számos kreatív játék kötetlen keretek között segített jobban megismerni egymást és saját magunkat is. Trénerünket felkészültnek és figyelmesnek találtuk, nagyon jó érzékkel választotta ki a korcsoportunknak és a hétvége célkitűzésének legjobban megfelelő feladatok. A csapatépítés így emlékezetes és nagyon jó élmény maradt számunkra és hasonló alkalmakon szívesen hívnánk újra Pétert trénernek.” – V. Mária