Fráter György Katolikus Gimnázium – Tanévnyitó közösségépítés

A Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium tanárai számára 2017-ben augusztus 23-án kezdődött a tanév egy évadnyitó csapatépítő nappal. A nagyjából ötven tagú tantestület még egy kicsit a nyári lazításból érkezett, de hamar felvette a ritmust néhány gyakorlat hatására. Délután pedig már volt lehetőség visszapillantani az iskola történetére a napi evangéliumban megszólaló, mindig máskor munkába álló szőlőművesek képére tekintve. Többen is megfogalmazták, hogy innen lenne érdemes folytatni: merre és hogyan tovább?
Talán legközelebb!

Egyházi Fejlesztők
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.